Neler Yapıyoruz
Kurumsal SitelerKurumsal siteler , firmanızın kimliğini doğru bir şekilde yansıtan, en güncel teknolojileri kullanan profesyonel olarak hazırlanmış olan internet siteleridir. Kurumsal kimlik yapısını doğru yansıtan ve günümüz web tasarım ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan yaratıcı web tasarım ve yazılımlarını ve tasarımlarını kurumsal internet siteleri için tasarlıyor ve uyguluyoruz. Qaremedia Web Tasarım Ajansı olarak kurumsal web sitelerini modern,özgün web tasarım trendlerine uygun şekilde tasarlayıp yayına almaktayız. Kurumsal web siteleri bir firmanın,şirketin ön yüzünü internet dünyasında ilk tanıtımını yapan sayfalardır.Qaremedia eşsiz tasarım anlayışı ile projenizi özenle ve titizliklikle hazırlayıp yayına almaktadır.
Web Tasarım Ajansıİnternet sitenizin istediğiniz bölümlerini, istediğiniz zamanda güncelleyebilmenizi sağlayan pratik kullanımlı içerik yönetim sistemleri geliştiriyoruz. Web sitenizin her zaman güncel kalmasının marka/firma imajının doğrulanması ve site ziyaretcileri üzerinde yaratacağı pozitif etki açısından çok önemli olduğunu biliyoruz bu doğrultuda yazılım e-ticaret,b2b ve b2c,intranet,crm gibi yazılımları uygulamaktayız ve yazılım ekibimizle işimizi titizlik içerisinde yapmaktayız. Qaremedia Web Tasarım Ajansı profesyonel yazılım ekibi ile müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yazılım çalışmaları yapmaktadır. Özel Yazılımlar
Firmalar küresel bir rekabetin içinde var olabilmek adına maaliyetlerini düşürüp işleyen süreçi kontrol altına alabilmek için
tamamen kendilerine ait olan özel yazılmlar istemektedir. Bu tip yazılmların firmaya ait olup, bütünüyle yazılımın o firmada kullanılması günümüzde olması gereken bir ayrıcalıktır. Çünkü her firmanın ayrı bir çalışma prensibi ve işleyiş süreci vardır. Bu şekilde özel yazılımı olan firmalar hazır yazılımlar ile vakit kaybetmeden rakiplerinin önüne hızla geçmiş olurlar. Qaremedia Web Tasarım Ajansı ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım isteklerinize net çözümler sunarak sorunsuz ve kesintisiz hizmet vermektedir.
Qaremedia Web Tasarım Ajansı
Qaremedia Web Tasarım AjansıResponsive ve Mobil uyumlu özgün web tasarım çalışmaları yapıyoruz.
Referanslarımızdan bazıları responsive ve mobil uyumludur.
Responsive TasarımResponsive Tasarım; mobil,tablet veya daha küçük ekranlı cihazların yapısına,çözünürlüğüne uygun olarak tasarlanarak, tüm browserlarda (tarayıcılarda) aynı veya farklı çözünürlüklerde ekranda sayfa yapılarının kendisini biçimlendirmesi anlamına gelmektedir. Son dönemlerin trend yapısı olan responsive tasarım,responsive web siteleri günümüzde daha çok tercih edilen web tasarım anlayışı haline gelmiştir.
Mobil cihazların gelişimine uyum sağlamak günümüzde zorunluluk halini almıştır. Responsive tasarlanmış bir web sitesi kullanıcı açısından ziyaret ettiği web sitesinde rahatlıkla gezinmesini sağlamaktadır.Responsive tasarım, site sahibi açısından marka değerini artırır ve daha fazla ziyaretçi sağlar.Qaremedia web tasarım ajansı bu doğrultuda responsive web siteleri tasarlayarak marka değerinizi artırmaktadır.
Mobil Web TasarımMobil Web Tasarım günümüzde hızla ilerleyen teknolojik yapıya uyum sağlamak günümüz koşularında web tasarım trendlerini uygulamak ve takip etmek adına Mobil web tasarım ziyaret ettiğiniz gezindiğiniz web sitesinin sayfalarını zoom yapmak yerine kullandığınız mobil cihazın,tabletin yapısına uyum sağlayan tasarımlardır.Qaremedia Web Tasarım Ajansı mobil web tasarımda profesyonel çalışmalar yapmaktadır.
Mobil cihazların yapısına ve gelişimine uyum göstermek teknoloji çağında zorunluluk oluşturmaktadır. Mobil Web Tasarım mobil cihazlardaki bu teknolojik yapıyla beraber ilerlemektedir. Mobil,Tablet ve daha küçük ekranlar için tasarlanan düzenlen yapıya mobil web tasarım denir. Bu doğrultuda Qaremedia web tasarım ajansı siz değerli müşterilerimiz için doğru adrestir.
E-Ticaret
İşletmenize en uygun şekilde E-Ticaret yazılımı ile kazancınıza tam anlamıyla destek oluyoruz. Yazılımda ihtiyacınız olabilecek entegrasyon, sanal pos, XML veri akışı vb. tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz.En yaygın e-ticaret modellerinden biri olan B2C (E- Tİcaret) yazılımlarda tedarikçiden son tüketicilere ürün veya hizmetini online ödeme alarak satış gerçekleştirdiğiniz bir sistemdir. Günümüzde e- ticaret hem maliyet hemde zaman konusunda birçok fayda sağladığı gibi bir mağazadan farkı olmayan kullanıcılar tarafından çok yaygın ve sıklıkta kullanılan bir sistemdir.En yaygın e-bayi modellerinden biri de B2B uygulamalardır. Özellikle firmaların bayileri ve tedarikçileri ile olan işleyişini elektronik ortama taşıması şeklinde kullanılır. Bu yöntemle tedarikçiler arasında zaman ve maliyet tasarrufu sağlanmış olup qaremedia web tasarım ajansı olarak e-ticaret web tasarımları ve yazılımları yapmaktayız.
Web Tasarım
Qaremedia Web Tasarım Ajansı benzersiz, özgün, profesyonel, son teknoloji ve trendlerine uygun işler yapmaktadır. Web sitenizi tasarlamadan önce firmanızı çok iyi şekilde analiz ederek, beklenti ve hedef çerçevesinde çalışmalarımızda yol almaktayız. İyi tasarlanmış bir web sitesi firmanızın kurumsal yapısını temsil eder. Biz bunun bilincinde olup çalışmalarımızı profesyonelce sizlere sunmaktayız. Görsellik ve işlevsellik açısından zengin ve kullanıcı dostu siteler hazırlayarak masaüstü , mobil cihazlar da sorunsuz çalışacak şekilde responsive web tasarım çalışmaları yapmaktayız. 
 
Qaremediaİnternet Siteleri 1995 yıllarında tanıştığımız reklam piyasasında kendi yerini hızla alan, sektörün vazgeçilmez mecrası haline gelmiştir. Qaremedia Web Tasarım bu sektörde kendini kanıtlamış görsel, teknik çalışmaları profesyonelce hazırlayıp beğeni odaklı çalışmaktadır. Qaremedia Web Tasarım Ajansı Hizmet verdiği şirketlerin itibarını ve pazar değerini yükseltmeyi hedefler. Qaremedia ailesi olarak yaptığımız işlerde Sektörü araştırıp, rakiplere bakıyor, hem bireysel hem kişisel anlamda tanımaya çalışıyoruz , anladığımıza inandığımız noktada web tasarım hizmetini veriyoruz.
Danışmanlık
İyi tasarlanmış bir web sitesi marka değerinizi yükseltir. Web sitenizin tasarım, mobil uyumu, yazılım ve içerik girişlerinin tamamlanması ve yayına alınmasından sonraki süreçte yapılan web sitesinin aktif ve güncel tutulması için tarafımızdan verilen hizmettir. Bu hizmet karşılığında web sitenizin sürekli güncel kalarak, firmanıza devamlı kazanç sağlaması hedeflenir. Bu danışmanlık kapsamında sitenin tüm içerik yönetimi, sosyal hesaplarının yönetimi, mailing , bülten ve haftalık duyuruların yapılması vb. tüm konular yer almaktadır. .Qaremedia felsefesine göre iyi bir web sitesi profesyonel görünümü ile birlikte aynı zamanda yaşayan ve hitap eden yapıda olmadılır. Üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluk bizi her geçen gün daha da başarılı kılmaktadır.
 
SeoArama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Arama motorlarında web sitenizin belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerinizle en iyi sıralamada çıkmanız için yapılan çalışmalardır.Seo çalışması sayesinde istediğiniz kelimelerde arama yapıldığında doğal ,organik sonuçlarda rakip firmaların üstünde yer alırsınız. Qaremedia web ajansında yapılan tüm web siteleri yapılan seo çalışması ile istediği yere gelir. Web sitenizin rakip firmalarınızın üstünde olmasını ve popülerliğe ulaşmasını istiyorsanız mutlaka seo hizmeti almanız gerekmektedir. İnternet kullanıcılarına yapılan araştırmaya göre genelde ilk 3 sayfadaki siteler incelenmektedir. Eğer daha ilerideki sayfalarda ise siteniz çoğu kullanıcı sitenizi ziyaret etmeyecektir. Bu sebeple Qaremedia seo nun çok önemli olduğunu birkez daha hatırlatarak, markanızın prestij kazanmasına katkı sağlamaktadır. Sosyal MedyaSosyal medya bir iletişim aracıdır. Sosyal medyayı kullanarak ulaşmak istediğiniz kitleye en kısa sürede ulaşabilirsiniz.Ancak doğru yöntemlerle ulaşmak için profesyonel çalışmalar gerekmektedir.Qaremedia web tasarım ajansı sosyal medya ekibimiz, sosyal medyaya uygun görseller ve içeriklerle tasarlayıp sunar böylelikle soyal medyada instagram,facebook,twitter,linkedin gibi mecralarda istediğiniz sonuçları alırsınız.Bu doğrultuda Qaremedia ve ekibi sosyal medya çalışmaları yapmakta ve müşterilerimizin memnuniyetini artırmaktadır ve internete medyada kurumsal yada ticari başarı sağlanmaktadır.
Kurumsal KimlikSektörünüze ve firmanıza en uygun şekilde renklerin, grafiklerin ve estetiğin birleşmesi ile kurumsal kimliğinizi ortaya çıkarıp markanızın imajını arttırıp , prestijinizi en yüksek seviyelere taşımaktayız. Kurumsal kimlik çalışmalarımız içerisinde logo tasarımları, kartvizit tasarımları, katalog tasarımları, broşür tasarımları vb. tüm işler yer almaktadır. Kurumsal kimlik çalışması yapılırken firma öncelikle kendisini yansıtacak olan renklere karar vermelidir ve seçilen bu renk üzerinden kurumsal kimlik çalışmaları yapılmalıdır. Qaremedia web ajansı olarak kurumsal kimlik çalışmalarımızda herzaman önceliğimiz "marka bilinirliliği" göz önünde bulundurarak firmanızın akılda kalıcığını sağlayarak ve firmanızın yeni yüzünü profesyonelce dünyaya tanıtmaktır.